05465072102

info@grandcastingtr.com

İstanbul, TÜRKİYE

Mecidiyeköy Mh. Oğuz Sk. Barbaros İşHanı
No: 11 K1 D4 - ŞİŞLİ   

E-Mail Adresimiz

info@grandcastingtr.com

×

Ajansımız;

Dizi ve Sinema Projeleri için;
Devamlı Karakterler
Bölüm Oyuncuları
Kısa Roller
Cast Hizmetleri
Reklam Projeleri için;
Oyuncular
Reklam Yüzleri
Özel Castlar
Klip Çekimler İçin
Manken & Model
Deneyimli Oyuncu

sunmaktadır

Sektörde Bilgi, Deneyim ve Tecrübe

Ajansımız, sektörde uzun yıllar görev yapmış, deneyimli ve profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Projeler için en doğru Cast seçme yeteneğine sahip olan çalışanlarımız, firmaların ihtiyaçlarını en kısa zamanda en iyi castı seçerek hızlı çözüm sunmaktadırlar.

Ajansımız, oldukça zengin bir cast portföy çeşitliliğine sahiptir. İşte tam da bu sebepten deneyimli ve firmaların isteklerine göre castı sunabilen profesyonel çalışanlar, bizden istenen briflere nokta atışı yaparak cast hazırlar.

Ajansımızın, sosyal medya, çevre çalışmaları, referanslar ve reklamlar yolu ile sektöre sürekli yeni yetenekler kazandırmaktadır. Artan oyuncu portföyümüzle birlikte büyüyen ajansımız, oyuncularımızın uzun süreli güven duydukları ve aile ortamında çalışabildikleri tanınmış ve güvenilir ajanslar arasında yerini sağlamlaştırmaktadır.

Ajansımız, tanınmış ve güvenilir firma destekleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Zamanın en değerli varlığımız olduğunu bilen ajansımız, oyuncularını, doğru zamanda doğru projeye tavsiye ederek yeteneklerini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamaktadır.

Vizyonumuz: Sektörde dizi, reklam, klip, sinema projelerine yeni oyuncular keşfederek yönlendiren, deneyimli ve pozitif kadrosu ile yoluna devam eden Ajansımız kısa zamanda, her türlü cast faaliyetinin güvenilen, anılan ve aranılan ajans olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz: En doğru projeye en doğru cast seçimi yaparak, gerek yapımcı firmaların gerekse oyuncuların tercihlerinin tam istedikleri yönde olmasını sağlamak, hızlı, güvenilir ve işini en iyi yapan oyunculuk ajansı olma hedefleri ile her gün daha ileriye gitmekteyiz.


Ajansımızdan fotoğraflar


Dizi ve sinema sektöründeki cv’miz.